gb   fr   es   de

Kroužky

KROUŽKY 2016/2017
Zdravotnický kr. úterý 14:00 15:00 Jaroslava Marková učebna č. 308
Zdravotnický kr. úterý 15:00 16:00 Jaroslava Marková učebna č. 308
Bojové sporty a sebeobrana středa 14:50 15:35 Pavel Theodor tělocvična
Volejbal pondělí 15:00 16:00 Jana Mitáčová tělocvična
Volejbal středa 15:00 16:00 Jana Mitáčová tělocvična
Vědecké pokusy zač. úterý 14:00 14:45 Aneta Tremerová učebna č. 203
Vědecké pokusy pok. úterý 15:00 15:45 Jessica Špačková učebna č. 203
ICT kroužek pondělí 14:00 14:45 Tereza Žďánská učebna č. 102
Vaření pondělí 14:00 15:30 Alena Michková cvičná kuchyňka
Keramika I. pondělí 14:00 15:00 Anežka Divilová keramická dílna
Keramika II. úterý 14:00 15:00 Zuzana Jedličková keramická dílna
Miniházená středa 14:00 14:45 Pavel Theodor tělocvična
Divadlo a dram. vých. středa 15:45 16:45 Nicole Mihoková učebna č. 202
Šachy pondělí 14:45 15:30 p. Černoušek učebna č. 204
Hra na kytaru pondělí 14:15 15:00 Gražyna Dyrbušová učebna č. 202
Atletika čtvrtek 15:40 17:10 Tomáš Skála tělocvična
Florbal 2. ročník pondělí 14:00 14:45 Roman Křiváček tělocvična
Florbal 3. ročník pondělí 14:50 15:35 Roman Křiváček tělocvična
Florbal 4. ročník pondělí 15:40 16:25 Roman Křiváček tělocvična
Florbal 5. ročník pondělí 16:30 17:15 Roman Křiváček tělocvična
Street dance pátek 15:00 17:00 p. Huřťák tělocvična
Společenské tance pátek 14:00 15:00 Šárka Koťátková tělocvična
Společenské tance pátek 15:00 16:00 Šárka Koťátková tělocvična
AJ storytelling 2. roč. pondělí 14:05 14:50 Petra Knechtová učebna 210
AJ storytelling 3. roč. pondělí 14:15 15:00 Dagmar Tichá učebna 205
AJ storytelling 2. roč. úterý 14:05 14:50 Dagmar Tichá učebna 204
AJ storytelling 4., 5. roč. úterý 15:00 15:45 Dagmar Tichá učebna 204
AJ storytelling 4.,5. roč. čtvrtek 14:05 14:50 Dagmar Tichá učebna 205

Kalendář

  • pondělí 1. září 2016 zahájení školního roku 2016/2017
  • 1. 9. 2016 - 11:00  pedagogická rada
  • 1. 9. 2016 - 9:30  zahajovací třídní schůzka 1. tříd

celý kalendář