Šestka 4/08

Den otevřených dveří a přijímací řízení v novém

Tři měsíce po symbolickém znovuotevření zrekonstruované Základní školy Pod Marjánkou 2 měli rodiče další příležitost navštívit tuto školu.

V březnu se dveře budovy znovu otevřely veřejnosti. Žáci seznámili příchozí se vším, co je z historie a ze současnosti školního života zajímalo. Návštěvníci měli možnost podívat se do výuky ve třídách a jazykových učebnách, prohlédli si renovované tělocvičny, kabinety i knihovnu či školní jídelnu. O vysoké úrovni výuky zejména cizích jazyků se přesvědčili prostřednictvím prezentací projektových prací, nástěnek i osobními hovory s dětmi.

O den dřív začala doba pro odevzdání přihlášek k přijímacímu řízení do 3. ročníku. Proběhne v pondělí 21. dubna. Bližší informace lze získat ve škole a na www.zspodmarjankou.cz.

 

 Článek lze také prohléhnout na http://www.sestka.cz/pdf/200804.pdf

 

Kalendář

středa 1. září 2021
zahájení školního roku

1. 9. 2021 (9:30)
zahajovací třídní schůzka 1. tříd

1. 9. 2021 (11:00)
pedagogická rada

Kalendář