gb   fr   es   de

MOŘSKÝ SVĚT

Mořský svět v 6.B

V minulých týdnech naše třída 6.B vytvářela projekt „Mořský svět“. Ze všeho nejdříve jsme byli na návštěvě v opravdovém světě ryb a mořských živočichů. Potom jsme každý vyhledali a zpracovali informace o jednom mořském tvorovi a následně jsme ho na výtvarné výchově nakreslili. Všechny výtvory jsme nalepili na již připravený papír s motivem moře. Každý živočich a k němu odpovídající referát je opatřen číslem, aby byl mořský svět přehlednější. Hotová práce je vystavena v naší třídě 306. Myslíme, že se nám moc povedla. Přijďte se podívat!

Tereza Martínková, 6.B

 Morsky svet1

Morsky svet2

Morsky svet3

Kalendář

  • pondělí 3. září 2018 zahájení školního roku 2018/2019
  • 3. 9. 2018 - 11:00  pedagogická rada
  • 3. 9. 2018 - 9:30  zahajovací třídní schůzka 1. tříd

celý kalendář